BRAD
Aktualności

Strona 1 z 3  > >>

PROCEDURY REJESTRACJI POJAZDÓW

ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO ZAPOZNANIA SIĘ Z PROCEDURAMI REJESTRACJI POJAZDÓW. DOWIESZ SIĘ KROK PO KROKU NA CO SIĘ PRZYGOTOWAĆ ABY Z FINALIZOWAĆ INTERESUJĄCĄ CIĘ CZYNNOŚĆ REJESTRACYJNĄ.  OCZYWIŚCIE WSZYSTKIE TE CZYNNOŚCI MOŻEMY W PROFESJONALNY SPOSÓB PRZEPROWADZIĆ W PAŃSTWA IMIENIU.

Więcej informacji pod nr telefonu : 507 800 827

09.09.2012
ZAMÓW USŁUGĘ REJESTRACJI SAMOCHODU PRZEZ INTERNET LUB TELEFON

SZUKASZ POMOCY PRZY REJESTRACJI SWOJEGO SAMOCHODU, SPROWADZIŁEŚ AUTO BĄDŹ KUPIŁEŚ W KRAJU,  MASZ TRUDNĄ DO ROZWIĄZANIA SPRAWĘ ? ZADZWOŃ LUB NAPISZ I ZAMÓW USŁUGĘ REJESTRACJI SWOJEGO AUTA

Masz pytania ? Zadzwoń teraz!

507 800 827

czynny 24h

 

09.08.2012
Szybki kontakt

Rejestracja samochodu

Warunkowa rejestracja samochodów
22.04.2012

Rejestracji tej możemy dokonać zgodnie z art. 74 ust. 2a i 2b - Ustawy Prawo o ruchu drogowym.

Korzyści jakie za tym idą to krótszy czas w jakim możemy otrzymać tablice rejestracyjne od przywozu samochodu na teren kraju. (1-2 dni)

Zazwyczaj przy rejestracji pojazdu sprowadzonego od czasu przywiezienia pojazdu do otrzymania tablic rejestracyjnych trzeba liczyć ok 7 dni. Spowodowane jest to wydaniem zaświadczenia VAT25 na który Urząd skarbowy ma ustawowo 7 dni. 

Należy jednak pamiętać, iż podczas warunkowej rejestracji pojazdu zatrzymywane są oryginalne zagraniczne dowody rejestracyjne , dlatego tez należy przed przystąpieniem do rejestracji pojazdu odwiedzić Urząd celny i skarbowy w celu złożenia odpowiednich deklaracji.

Po zarejestrowaniu warunkowym danego pojazdu mamy wyznaczony termin (najpóźniej do czasu wydania stałego dowodu rejestracyjnego) do dostarczenia brakujących dokumentów.

Oznacza to, iż podczas rejestracji warunkowej musimy posiadać

- tłumaczenia dokumentów

- opłatę recyklingową

- umowę kupna

- dowód/y rejestracyjny/e

- badanie techniczne.