BRAD
Aktualności

Strona 1 z 3  > >>

PROCEDURY REJESTRACJI POJAZDÓW

ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO ZAPOZNANIA SIĘ Z PROCEDURAMI REJESTRACJI POJAZDÓW. DOWIESZ SIĘ KROK PO KROKU NA CO SIĘ PRZYGOTOWAĆ ABY Z FINALIZOWAĆ INTERESUJĄCĄ CIĘ CZYNNOŚĆ REJESTRACYJNĄ.  OCZYWIŚCIE WSZYSTKIE TE CZYNNOŚCI MOŻEMY W PROFESJONALNY SPOSÓB PRZEPROWADZIĆ W PAŃSTWA IMIENIU.

Więcej informacji pod nr telefonu : 507 800 827

09.09.2012
ZAMÓW USŁUGĘ REJESTRACJI SAMOCHODU PRZEZ INTERNET LUB TELEFON

SZUKASZ POMOCY PRZY REJESTRACJI SWOJEGO SAMOCHODU, SPROWADZIŁEŚ AUTO BĄDŹ KUPIŁEŚ W KRAJU,  MASZ TRUDNĄ DO ROZWIĄZANIA SPRAWĘ ? ZADZWOŃ LUB NAPISZ I ZAMÓW USŁUGĘ REJESTRACJI SWOJEGO AUTA

Masz pytania ? Zadzwoń teraz!

507 800 827

czynny 24h

 

09.08.2012
Szybki kontakt

Starostwo powiatowe - Wydział komunikacji Starogard Gdański

Wydział Komunikacji Starogard Gdański. W tym miejscu dokonujemy wszystkich czynności związanych z rejestracją pojazdów sprowadzonych z zagranicy , nowych kupionych w salonie, a także używanych zakupionych w Polsce.

Opis procedury: Wypełnienie wniosku o rejestrację pojazdu, sprawdzenie danych w nim zawartych z dokumentami źródłowymi . Wydanie zalegalizowanych tablic rejestracyjnych, nalepki na szybę oraz pozwolenia czasowego. Wprowadzenie danych z wniosku do systemu POJAZD i przesłanie za pomocą łączy satelitarnych do PWPW S.A. w Warszawie celem wyprodukowania dowodu rejestracyjnego.

Aby dokonać rejestracji pojazdu w Starogardzie Gdańskim musimy posiadać adres zameldowania na terenie Miasta lub Gmin podlegających pod Starostwo powiatowe Starogard Gdański.

                                                                    POLECAMY !!!


Przypominamy, iż dla osób ceniących sobie czas i wygodę wszystkie czynności związane z rejestracją pojazdów można zlecić poprzez nasze niezależne biuro dzięki temu unikną Państwo niepotrzebnych dni wolnych z pracy oraz czasu spędzonego w urzędowych kolejkach. 

Więcej informacji pod nr tel: 507 800 827 czynny całą dobę.


 

 

 

Rejestracja pojazdów na terenie Starogardu Gdańskiego odbywa się w punkcie:

1. Wydział Komunikacji Starostwa Powiatowego Starogard Gdański, 83-200 Starogard Gdański ul. Kościuszki 17

 

Tel: 058-767-35-30 fax: 058-767-35-31

e-mail : komunikacja@powiatstarogard.pl 

 

godziny przyjęć :

poniedziałek, środa,czwartek, piątek : 9:00 - 15:00

wtorek : 9:00 - 17:00