WYKORZYSTAJ NASZE DOŚWIADCZENIE

Rejestracją pojazdów zajmujemy się od 2001 roku. Zdobyta, praktyczna wiedza jest naszym niebagatelnym atutem. Wiemy jakie dokumenty są potrzebne przy prowadzeniu każdej sprawy, wiemy ile to będzie trwać i ile kosztować.

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z NASZYCH USŁUG?

Wszystkie formalności , które trzeba załatwić w urzędach Celnym i Miasta można zlecić niezależnej firmie, która profesjonalnie, szybko i bezproblemowo przeprowadzi rejestrację pojazdu. Zadzwoń teraz 507 800 827

U nas mogą Państwo złożyć zlecenie na wykonanie całej procedury rejestracyjnej co pozwoli uniknać straty cennego czasu, oraz wszelkich problemów towarzyszących przy załatwianiu spraw związanych z rejestracją pojazdu. Na życzenie wykonamy od razu tłumaczenia dokumentów samochodowych (potrzebnych do rejestracji). Specjalizujemy się w formalnosciach dotyczacych pojazdów wszelkiego rodzaju (samochody, motocykle, quady, pojazdy specjalne, przyczepy, kempingi).

JAK PRZEBIEGA REJESTRACJA POJAZDU W NASZYM CENTRUM?

Przychodząc do nas należy pozostawić dokumenty od swojego samochodu. Wydajemy Państwu potwierdzenie przyjęcia zlecenia, stanowiące prawnie zawartą umowę. Dzięki temu można mieć pewność, że wszystko będzie przebiegało rzetelnie i zgodnie z prawem. Następnie podpisują Państwo pełnomocnictwo, które upoważnia do reprezentowania Was w danym urzędzie, to wszystko czego oczekujemy od Klienta, resztą zajmujemy się my.

JAKIE URZĘDY I STAROSTWA POWIATOWE OBSŁUGUJEMY?

KTO KORZYSTA Z NASZYCH USŁUG ?

  • Dealerzy samochodów
  • Klienci indywidualni
  • Firmy transportowe
  • Firmy flotowe
  • Autohandle
  • Leasingi

UDZIELAMY GWARANCJI

Gwarancja polega na pobieraniu wynagrodzenia za wykonane z sukcesem – sfinalizowanie usługi. Za nasz czas, w przypadku usługi nie zakończonej sukcesem, nie pobieramy płatności.

REJESTRACJA POJAZDÓW Z DOJAZDEM DO KLIENTA !

W odpowiedzi na potrzeby i oczekiwania naszych klientów wprowadziliśmy usługę rejestracji pojazdów z dojazdem do Klienta.

Teraz możesz zarejestrować pojazd nie wychodząc z domu lub biura – przyjedziemy po Państwa dokumenty i dostarczymy gotowe TABLICE REJESTRACYJNE pod wskazany adres.

CZAS TRWANIA PROCEDURY REJESTRACJI POJAZDU SPROWADZONEGO – TERAZ TYLKO 1 DZIEŃ !!!Na wszystkie nasze usługi wystawiamy faktury VAT