Rejestracja pojazdów

PAMIĘTAJ TO TWÓJ CZAS.

Martwisz się od czego zacząć rejestrację swojego pojazdu?!

Chciałbyś móc jak najszybciej poruszać się swoim wymarzonym autem.?

Denerwuje Cię wypełnianie wniosków i formularzy oraz cała biurokracja jaka towarzyszy przy rejestracji pojazdu.?

Wizyty w Urzędach są dla Ciebie złem koniecznym.?

Chciałbyś zaoszczędzić najcenniejszy zasób na świecie jakim jest czas.?

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z NASZYCH USŁUG?

Wszystkie formalności , które trzeba załatwić w urzędach Celnym i Miasta można zlecić niezależnej firmie, która profesjonalnie, szybko i bezproblemowo przeprowadzi rejestrację pojazdu. Zadzwoń teraz 507 800 827

U nas mogą Państwo złożyć zlecenie na wykonanie całej procedury rejestracyjnej co pozwoli uniknąć straty cennego czasu, oraz wszelkich problemów towarzyszących przy załatwianiu spraw związanych z rejestracją pojazdu. Na życzenie wykonamy od razu tłumaczenia dokumentów samochodowych (potrzebnych do rejestracji). Specjalizujemy się w formalnościach dotyczących pojazdów wszelkiego rodzaju (samochody, motocykle, quady, pojazdy specjalne, przyczepy, kempingi).

JAK PRZEBIEGA REJESTRACJA POJAZDU W NASZYM CENTRUM?

Przychodząc do nas należy pozostawić dokumenty od swojego samochodu. Wydajemy Państwu potwierdzenie przyjęcia zlecenia, stanowiące prawnie zawartą umowę. Dzięki temu można mieć pewność, że wszystko będzie przebiegało rzetelnie i zgodnie z prawem. Następnie podpisują Państwo pełnomocnictwo, które upoważnia do reprezentowania Was w danym urzędzie, to wszystko czego oczekujemy od Klienta, resztą zajmujemy się my.

JAKIE URZĘDY I STAROSTWA POWIATOWE OBSŁUGUJEMY?

KTO KORZYSTA Z NASZYCH USŁUG ?

  • Dealerzy samochodów
  • Klienci indywidualni
  • Firmy transportowe
  • Firmy flotowe
  • Autohandle
  • Leasingi

UDZIELAMY GWARANCJI

Gwarancja polega na pobieraniu wynagrodzenia za wykonane z sukcesem – sfinalizowanie usługi. Za nasz czas, w przypadku usługi nie zakończonej sukcesem, nie pobieramy płatności.

REJESTRACJA POJAZDÓW Z DOJAZDEM DO KLIENTA !

W odpowiedzi na potrzeby i oczekiwania naszych klientów wprowadziliśmy usługę rejestracji pojazdów z dojazdem do Klienta.

Teraz możesz zarejestrować pojazd nie wychodząc z domu lub biura – przyjedziemy po Państwa dokumenty i dostarczymy gotowe TABLICE REJESTRACYJNE pod wskazany adres.

CZAS TRWANIA PROCEDURY REJESTRACJI POJAZDU SPROWADZONEGO – TERAZ TYLKO 1 DZIEŃ !!!Na wszystkie nasze usługi wystawiamy faktury VAT

Oceń stronę
keyboard_arrow_up