Rejestracja pojazdów dla firm

Zarezerwuj wizytę rejestracji pojazdu przez Internet lub telefon: 48 507 800 827

W ramach naszych usług proponujemy także rejestrację pojazdów dla firm. Tak jak w przypadku obsługi osób prywatnych, zapewniamy wszechstronne działania, mające na celu zarejestrowanie w Polsce pojazdów z kraju oraz z zagranicy i dopełnienie w Twoim imieniu wszelkich kwestii formalnych. Rejestracja pojazdów nieustannie jest naszą domeną, w której z powodzeniem pomagamy Klientom.

Aspekty rejestracji pojazdów dla firm w praktyce

W przypadku jednoosobowych działalności gospodarczych oraz wspólników spółek cywilnych, czyli przy braku osobowości prawnej, auto może być zarejestrowane wyłącznie na daną osobę, czyli na właściciela firmy lub na wspólnika spółki cywilnej z adresem zameldowania. Gdy działalność przybrała formę spółki akcyjnej, spółki z o.o., jawnej lub komandytowej, samochód można zarejestrować na firmę z adresem siedziby firmy. W każdej z tych sytuacji oferujemy kompleksowe działania.

Proces rejestracji pojazdów dla firm obejmuje szereg działań, w których uczestniczymy z Twojego upoważnienia. Gwarantujemy:

 • wypełnienie wniosku – od tego zaczynają się kwestie formalne w wydziale komunikacji właściwym dla miejsca zameldowania właściciela lub adresu siedziby firmy,
 • skompletowanie załączników – informujemy Cię o wszystkich niezbędnych dokumentach, aby po ich otrzymaniu dostarczyć komplet do urzędu,
 • wniesienie opłat – pokrywamy odgórnie ustalone koszty, konieczne do prawidłowej rejestracji, w tym opłatę za dowód czasowy, nalepkę kontrolną, tablice rejestracyjne,
 • ubezpieczenie auta – dopieramy polisę najkorzystniejszą dla Twojej działalności lub firmy w oparciu o propozycje zaufanych ubezpieczycieli,
 • odbiór stałego dowodu rejestracyjnego oraz tablic – po dopełnieniu wszelkich formalności ponownie stawiamy się w urzędzie, aby zakończyć proces rejestracji.

Rozliczenie następuje po zakończeniu wszystkich naszych działań, natomiast przed rozpoczęciem współpracy poinformujemy Ciebie o przewidywanej wysokości poszczególnych opłat i kosztach obsługi. Naszym atutem są dogodne warunki.

Korzyści płynące ze współpracy w zakresie rejestracji pojazdów

Współpracując z naszą firmą delegują Państwo na zewnątrz obowiązki firmy niebędące głównymi zadaniami (tzw. outsourcing). Takie działania wykorzystują nowoczesne dobrze zarządzane firmy jako sposób na obniżenie kosztów (potrzeba zatrudnienia pracownika do tego typu spraw) oraz oszczędność czasu (czas na wizyty w urzędach). Nasz zespół wyspecjalizowany w zakresie rejestracji pojazdów w imieniu firm doskonale sobie radzi.

Zapraszamy do współpracy:

 • firmy flotowe,
 • dealerów samochodowych,
 • firmy transportowe,
 • komisy samochodowe,
 • firmy leasingowe,
 • firmy zajmujące się tzw. „reimportem” samochodów.

Rejestracja pojazdów nowych, używanych i zabytkowych dla firm

Zależnie od rodzaju prowadzonej działalności, w stałym użytkowaniu mogą być auta osobowe, dostawcze, ciężarowe, a także autobusy lub autokary. Bez względu na rodzaj pojazdu pomagamy naszym Klientom w rejestracji pojazdów dla firm, zarówno w ramach jednorazowych lub sporadycznych usług, jak również stałej współpracy.

Kupując auto z salonu, albo od poprzedniego właściciela, należy sprawdzić kompletność dokumentów, aby podczas rejestracji cała procedura przebiegła znacznie szybciej i sprawniej. Ma to znaczenie nie tylko w przedsiębiorstwach związanych bezpośrednio z transportem, lecz także w firmach, które aut służbowych używają znacznie rzadziej.

Fachowa pomoc w zakupie i rejestracji pojazdów dla firm – jesteśmy do dyspozycji

Działamy zawsze zgodnie z obowiązującymi ustawami, w tym przypadku z rozporządzeniem Ministra Infrastruktury dotyczącym rejestracji i oznaczania pojazdów. W praktyce oznacza to rzetelność i wysoką jakość usług, docenianą przez naszych Klientów. Jeżeli Ciebie również dotyczy kwestia rejestracji pojazdów dla firm, zapraszamy do kontaktu. Przedstawimy najkorzystniejsze rozwiązania, usprawniające działanie Twoje firmy.

Oceń stronę
keyboard_arrow_up