Samochody ciężarowe do 3.5t – akcyza

Zarezerwuj wizytę rejestracji pojazdu przez Internet lub telefon: 48 507 800 827

Uzyskanie zaświadczenia o braku obowiązku zapłaty akcyzy do pojazdów ciężarowych do 3.5t

Zadzwoń i zamów usługę uzyskania zaświadczenia o braku obowiązku zapłaty podatku akcyzowego za pojazd ciężarowy do 3.5 t (WZBO), tel: 507800827.
W związku ze zmianą Ustawy o podatku akcyzowym oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. z 2021 r. poz. 694) wprowadzono dodatkowe regulacje dotyczące opodatkowania samochodów osobowych akcyzą. Zapisy ustawy obowiązują od 1 lipca 2021 r.

samochody ciężarowe do 3.5t

Na potrzeby rejestracji samochodu CIĘŻAROWEGO, zmiana danych w dowodzie rejestracyjnym samochodu ciężarowego albo specjalnego o DMC nieprzekraczającej 3,5 t. właściwy naczelnik urzędu skarbowego wydaje dokument, w którym potwierdzona jest zapłata akcyzy na terytorium kraju. Może to być także dokument stwierdzający brak obowiązku zapłaty akcyzy na terytorium kraju.
Wszystkie te formalności możecie Państwo zlecić naszej firmie. Od lat specjalizujemy się w uzyskiwaniu zaświadczeń o braku obowiązku zapłaty akcyzy. Dotyczy to wszystkich urzędów skarbowych na terenie województwa pomorskiego. Dodatkowo oferujemy tłumaczenia przysięgłe wymaganych dokumentów oraz rejestrację i ubezpieczenie samochodu.

Niezbędne dokumenty, których potrzebujemy do wykonania usługi to:

  • zagraniczne dowody rejestracyjne,
  • umowa bądź faktura zakupu,
  • badanie techniczne pojazdu wykonane w Polsce,
  • zdjęcia pojazdu (przód, tył, bok prawy, bok lewy, przestrzeń ładunkową, rzędy siedzeń, ścianę dzielącą przestrzeń ładunkową od osobowej, nr VIN).

Zadzwoń i zamów usługę, my zajmiemy się resztą

Oceń stronę
keyboard_arrow_up