Rejestracja samochodu z zagranicy

Zarezerwuj wizytę rejestracji pojazdu przez Internet lub telefon: 48 507 800 827

Rejestracja samochodu z zagranicy obejmuje szereg działań, których prawidłowy przebieg jest gwarancją formalnego i prawnego dopuszczenia pojazdu do ruchu po sprowadzeniu z innego kraju. Oferując wszechstronne działania w tej dziedzinie usprawniamy realizację planów naszych Klientów, zapewniając profesjonalną pomoc na korzystnych warunkach.

Istotne kwestie dotyczące rejestracji samochodu z zagranicy

Rejestracja samochodu z zagranicy

Nasze usługi obejmujące rejestrację samochodu z zagranicy mogą dotyczyć zarówno samych formalności dopełnianych w Polsce, jak również wszystkich działań od momentu nabycia auta. Rynek motoryzacyjny powiązany jest z licznymi zagadnieniami, których zgłębianie to nasza codzienność, dlatego znając specyfikę branży zapewniamy fachową obsługę w Twoim dążeniu do jazdy wybranym autem z zagranicy.

Po zakupie samochodu, opłaceniu akcyzy we właściwym organie podatkowym oraz zleceniu tłumaczeń przysięgłych poszczególnych dokumentów i otrzymaniu niezbędnych potwierdzeń oraz zaświadczeń, kolejnym etapem jest wizyta w wydziale komunikacji starostwa lub miasta powiatowego, odpowiedniego do miejsca zameldowania. Tam właśnie:
podczas pierwszej wizyty:

  • składamy wniosek o rejestrację pojazdu,
  • przedkładamy fakturę zakupu auta/inny dowód potwierdzający nabycie auta oraz pozostałe niezbędne dokumenty,
  • dostarczamy zagraniczny dowód rejestracyjny i kartę pojazdu, jeżeli zostały wydane,

następnie regulujemy kwestie związane z ubezpieczeniem obowiązkowym OC oraz udajemy się na przegląd techniczny auta, jeżeli jest konieczny. Dalej:
podczas drugiej wizyty w wydziale komunikacji:

  • odbieramy właściwe tablice rejestracyjne oraz naklejkę identyfikacyjną na szybę,
  • odbieramy dowód rejestracyjny.

W ten sposób domknięte zostają kwestie formalne, o których informujemy Ciebie na bieżąco, ustalając szczegóły zwłaszcza w zakresie warunków ubezpieczenia auta.

Rejestracja samochodu z zagranicy

Dokonujemy wszelkich opłat administracyjnych oraz ewidencyjnych, aby sfinalizować rejestrację i dostarczyć Ci komplet dokumentów, dowód rejestracyjny oraz właściwe tablice rejestracyjne.
Wybierając usługi naszej firmy Brad masz pewność wiarygodnej wyceny, rzetelnych rozliczeń oraz współpracy opartej na kompetencjach i znawstwie tematu rejestracji aut zagranicznych. Zadzwoń do nas, z przyjemnością udzielimy szczegółowych informacji.

Oceń stronę
keyboard_arrow_up