Kalkulator OC

Kalkulator OC w Gdańsku tylko w BRAD

Bardzo często poszukując korzystnego ubezpieczenia komunikacyjnego korzystamy z internetowych kalkulatorów OC. Jest to wygodna forma wstępnej orientacji w ofertach wielu firm ubezpieczeniowych. Należy jednak zwrócić uwagę, że firmy ubezpieczeniowe stale monitorują konkurencję, a zmiany w kalkulatorach internetowych nie są wprowadzane na bieżąco. Oznacza to, że wyszukując oferty w kalkulatorze podsumowującym oferty wielu biur możemy otrzymać przedawnione dane, gdyż nie zostały one zaktualizowane.

Bieżący cennik posiadają jedynie biura zajmujące się ubezpieczeniami i dlatego w przypadku chęci obliczenia składki zapraszamy do skorzystania z naszego wewnętrznego kalkulatora OC. Nie tylko doradzimy w tym względzie i wybierzemy optymalną, aktualną ofertę rynkową, ale również przygotujemy niezbędne dokumenty i samochód do drogi. Można liczyć na nasze usługi.

Jakie są zalety korzystania z kalkulatora OC?

Niewątpliwie skorzystanie z kalkulatora OC w biurze BRAD posiada kilka dodatkowych zalet. Należą do nich:

  • wygoda – to my wypełnimy wszelkie formularze, podczas gdy Ty będziesz odpoczywał i czekał na efekty naszej pracy,
  • oszczędność czasu – przez wzgląd na znacząco mniejszą ilość pytań, na które trzeba będzie udzielić odpowiedzi w porównaniu do tych, które zadają kalkulatory internetowe (czasem nawet kilkadziesiąt, a do odpowiedzi trzeba przygotować wiele dokumentów)
  • brak zależności od poszczególnych towarzystw ubezpieczeniowych – kalkulatory internetowe korzystają z wymagań poszczególnych ubezpieczycieli; zatem nawet jeśli kilkadziesiąt firm ma niewielkie wymagania w zakresie zbierania informacji o kliencie, wystarczy jedna, która „chce” wiedzieć więcej, a kalkulator będzie zadawał pytania, które stworzyła, często zbędne; my eliminujemy ten problem.

Kalkulator OC w biurze BRAD
Należy przy powyższym pamiętać, że w związku z konkurencją panującą na rynku wielu ubezpieczycieli kamufluje pewne dane i kalkulator OC o nich nie poinformuje.

Kalkulator OC w biurze BRAD w Gdańsku

Zgodnie z powyższym, kalkulator internetowy nie poinformuje nas na przykład o tym, że zniżkę maksymalną w danym towarzystwie uzyskamy nie po 6, a po 8 latach. Nie poinformuje nas o tym, że pomimo wyższej składki OC pierwszego roku, dane towarzystwo znacząco ją obniża w kolejnych latach, co na przestrzeni załóżmy 5 najbliższych lat pozwoli nam w rzeczywistości oszczędzić – zatem zawyżona stawka początkowa nie musi świadczyć o tym, że ubezpieczenie samochodowe jest dla nas mniej korzystne finansowo od innego, tańszego.

Tego typu informacje można uzyskać wyłącznie od specjalisty i dlatego serdecznie zapraszamy do naszego kalkulatora OC w Gdańsku oraz na towarzyszące obliczaniu składki konsultacje, mające na celu znalezienie optymalnego ubezpieczenia OC.

Oceń stronę
keyboard_arrow_up