Ubezpieczenie samochodu

Kompleksowe ubezpieczenie samochodu w Gdańsku

Gdańsk jest siedzibą naszej firmy, ubezpieczenia samochodu to nowa linia naszej działalności, zadowolenie klienta to nasz cel! Stanowimy zespół, który stara się iść z duchem czasu i wprowadzamy do naszej pracy wiele innowacji. Aczkolwiek informacja jest jednym z najważniejszych zasobów, jakim operujemy i ją właśnie wykorzystujemy do znajdywania klientom najkorzystniejszych ubezpieczeń komunikacyjnych.

Ubezpieczenie OC, AC i wszelkie pozostałe, dobrowolne, są przez nas analizowane indywidualnie, a dane które bierzemy pod uwagę daleko wykraczają poza typowe, uwzględniane przez agentów.

Oferta ubezpieczeń samochodu w BRAD

Oferowane przez nas ubezpieczenia są oczywiście standardowymi, lecz jak już wspomnieliśmy, bardzo głęboko interesujemy się warunkami, jakie proponują klientom agencje i wyszukujemy tzw. „informacje pisane małym drukiem”. Dzięki temu zawsze mamy pewność, iż dostarczamy klientowi najlepszą ofertę na rynku.

Ubezpieczenie samochodu - bezpieczny kierowca

Natomiast ubezpieczenie samochodu, które proponujemy oddzielnie lub w pakietach – zależnie od warunków jakie oferuje agencja, to:

  • OC – podstawowe, obowiązkowe ubezpieczenie, najczęściej kalkulowane, w którym zdecydowanie pomagamy zoptymalizować wybór,
  • AC – warte do rozważenia dla posiadaczy nowych aut,
  • NNW – ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków, zwykle niedrogie i często wykupowane wraz z OC,
  • assistance – dla wielu kierowców bardzo ważna  jest opcja darmowego holowania w przypadku awarii samochodu (czasami promocyjnie lub bezpłatnie dodawane do OC),
  • ubezpieczenie szyb – swojego rodzaju nowość, ściśle powiązana z AC w zakresie korzyści finansowych, gdyż w przypadku zbicia szyby, bez dodatkowych szkód, zniżka AC nie jest obciążana,
  • ochrona prawna – ubezpieczenie gwarantujące opiekę w przypadku kolizji i uczestniczenia z jej powodu w sprawie sądowej; zapewnia reprezentującego klienta prawnika, refundację kosztów sądowych i innych opłat.

Korzystne ubezpieczenie samochodu

Dzięki zwracaniu uwagi na wiele szczegółów, które zawarte są w umowach ubezpieczycieli, wybieramy dla naszych klientów najlepsze oferty. Za punkt honoru uznajemy znalezienie oferty, której w danym czasie nic nie przebije. Dużą wagę przykładamy również do oczekiwań i przyzwyczajeń, bo niekoniecznie najtańsze bywa najlepsze. Czasem warto dopłacić kilkadziesiąt złotych, by zyskać dodatkowe usługi, które nierzadko są tymczasowo w promocji.

Każdego dnia zaczynamy pracę od aktualizowania ofert i sprawdzania najkorzystniejszych w danym segmencie. Nie pozwalamy klientom czekać, nie tolerujemy pomyłek, perfekcyjnie dbamy o wykonywaną pracę. Skontaktuj się z nami i odwiedź nasze biuro. Ubezpieczenie samochodu u nas w Gdańsku to dobra decyzja!

Oceń stronę
keyboard_arrow_up