Rejestracja pojazdów nowych i używanych

Zarezerwuj wizytę rejestracji pojazdu przez Internet lub telefon: 48 507 800 827

Rejestracji pojazdów nowych i używanych towarzyszy szereg zagadnień, którymi zajmiemy się w Twoim imieniu. Ponieważ zależnie od opcji dopełniane są określone formalności, proponując kompleksowe rozwiązania, możemy objąć swoimi działaniami wszystkie etapy, od wyboru auta po dostarczenie dowodu rejestracyjnego oraz tablic rejestracyjnych pod wskazany przez Ciebie adres.

Różnice podczas rejestracji pojazdów nowych i używanych

Wniosek o rejestrację pojazdu składany jest w Wydziale Komunikacji właściwym dla Twojego miejsca zameldowania. Konieczne jest uzupełnienie wniosku o poszczególne załączniki, aby po dopełnieniu wszelkich formalności otrzymać potwierdzenie rejestracji. Zajmując się rejestracją pojazdów nowych i używanych bazujemy na obowiązujących przepisach – nasi pracownicy reprezentują Klientów, przejmując na siebie wszelkie wizyty w urzędach.

Dokumenty wymagane do rejestracji pojazdów nowych:

Rejestracja samochodów używanych Gdańsk

Do Wydziału Komunikacji dostarczamy, zgodnie z wymogami oryginały dokumentów, a są to:

w związku z rejestracją pojazdów nowych:

 • dokument potwierdzający prawo własności, na przykład faktura VAT, umowa sprzedaży auta lub inny adekwatny dowód własności,
 • oświadczeniem zawierającym dane i informacje o pojeździe niezbędne do rejestracji i ewidencji pojazdu,
 • dokument od producenta pojazdu, zaświadczający o zgodności auta z normami UE,
 • kartę pojazdu wydaną przez producenta lub importera auta,
 • odpis KRS, gdy chcesz zarejestrować auto na firmę lub Twój dowód tożsamości (do wglądu), jeżeli auto będzie zarejestrowane na Ciebie jako osobę fizyczną.

Dokumenty wymagane do rejestracji pojazdów używanych:

 • dokument potwierdzający prawo własności oraz kartę pojazdu i odpis KRS/Twój dowód tożsamości – jak wyżej, a dodatkowo
 • dowód rejestracyjny (dotychczasowy) wraz z badaniami technicznymi,
 • oświadczeniem zawierającym dane i informacje o pojeździe niezbędne do rejestracji i ewidencji pojazdu,
 • dotychczasowe tablice rejestracyjne,
 • karta pojazdu (jeżeli była wydana),
 • polisa OC.

Po pierwszej wizycie w Wydziale Komunikacji otrzymujemy czasową rejestrację pojazdu, której maksymalna ważność wynosi 30 dni, a także tymczasowe tablice rejestracyjne. Jest to czas na wykupienie ubezpieczenia OC i przedłożenia go w Wydziale Komunikacji dla otrzymania właściwego dowodu rejestracyjnego oraz tablic rejestracyjnych stałych.

Rejestracja pojazdów nowych i używanych

Dla Twojej wygody odebrane dokumenty oraz tablice rejestracyjne możemy dostarczyć pod wskazany adres, na przykład do domu lub do siedziby firmy.
Proponując fachowe usługi zapewniamy korzystne warunki współpracy, rzetelne doradztwo oraz obecność pod numerami telefonu i adresem mailowym, widocznymi w „Kontakcie”. Wybierz naszą firmę, aby cieszyć się własnym autem.

Oceń stronę
keyboard_arrow_up