Ubezpieczenia AC i OC pojazdów

Zarezerwuj wizytę rejestracji pojazdu przez Internet lub telefon: 48 507 800 827

Ubezpieczania OC i AC pojazdów zakupionych w Polsce oraz za granicą to propozycja dla osób z Gdańska, Pruszcza Gdańskiego, a także bliższych i dalszych miast. Jednym z atutów naszej firmy jest mobilność, dlatego komplet dokumentów dostarczamy pod wskazany adres po indywidualnych ustaleniach. Dobieramy takie ubezpieczenia lub pakiety ubezpieczeń, aby zapewniały ochronę w każdej sytuacji drogowej oraz w dowolnych okolicznościach związanych z Twoim pojazdem.

Wybieramy rozsądnie spośród ubezpieczeń OC i AC dostępnych na rynku

Ubezpieczenia AC i OC pojazdów

Rok 2017 to rok podwyżki stawek ubezpieczeń od odpowiedzialności cywilnej, dlatego proponujemy taką polisę, aby bez względu na wiek auta była ona korzystna finansowo, a jednocześnie spełniała oczekiwania kierowcy.

Zawartość podstawowego obowiązkowego OC regulowana jest Ustawą z dnia 22 maja 2003 r. o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszy Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych z późniejszymi zmianami, lecz w ramach współpracy towarzystwa ubezpieczeniowe zapewniają często dodatkowe korzyści w ramach jednej opłaty.

Ubezpieczenie OC jest obowiązkowe, natomiast AC obowiązkowe nie jest, jednak warto rozważyć także jego zakup, ponieważ można z tej polisy pokryć szkody powstałe bez udziału osób trzecich, na przykład po zdarzeniach losowych typu działanie żywiołów, ale również wtedy, gdy szkody są aktem wandalizmu albo gdy auto zostało skradzione.

Wybierając najkorzystniejsze dla Ciebie warunki ubezpieczeń OC i AC od godnych zaufania towarzystw oraz firm ubezpieczeniowych, zapewniamy polisę:

  • zawierającą pojedyncze ubezpieczenie lub oba w pakiecie z ewentualnymi dodatkowymi opcjami,
  • bazującą na realiach rynku motoryzacyjnego i uwzględniającą wiek oraz możliwości eksploatacyjne Twojego auta,
  • w określonych warunkach zwiększającą Twoje dotychczasowe zniżki za bezszkodową jazdę,
  • chroniącą zarówno wtedy, gdy jesteś właścicielem, jak też współwłaścicielem ubezpieczanego pojazdu,
  • obejmującą pojazdy zakupione w kraju, lecz także nowe i używane sprowadzone z zagranicy.

Przed zakupem danego ubezpieczenia lub całego pakietu sprawdzamy wszystkie warunki oraz szczegóły umowy, aby zapewnić Cię, że wybrana opcja będzie rzeczywiście najkorzystniejsza i sprawdzi się przez cały rok, w określonych okolicznościach.

Ubezpieczenia OC, AC pojazdów z Gdańska i okolic

Proponując ubezpieczenia OC i AC pojazdów Klientom z Gdańska, w naszej firmie BRAD bierzemy pod uwagę rozwiązania proponowane przez ubezpieczycieli ogólnopolskich oraz działających lokalnie firm i agentów ubezpieczeniowych. Po dokładnych analizach przedstawimy możliwości dopasowane optymalnie do Twoich potrzeb, zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami.

Ubezpieczenia OC, AC pojazdów z Pruszcza Gdańskiego i okolic

Analogicznie w przypadku ubezpieczeń OC, AC pojazdów dla naszych Klientów z Pruszcza Gdańskiego proponujemy dogodne warunki polis oparte na realnych korzyściach. Dobieramy je rozsądnie, aby w przypadku automatycznego przedłużenia polisy (jeżeli osobiście lub za naszym pośrednictwem nie dokonasz zmiany po upływie okresu ubezpieczenia) warunki te nadal były dla Ciebie korzystne.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub do odwiedzenia naszej siedziby. Udzielimy wszelkich informacji, niezbędnych do rozpoczęcia współpracy.

Oceń stronę
keyboard_arrow_up