Usługi

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów wprowadziliśmy nowe usługi związane z rejestracją samochodu z zagranicy. Pełen wachlarz działań sprawia, że usługi te są wszechstronne i odciążają nabywcę auta od wszelkich kwestii formalnych, wizyt w urzędach oraz nadzorowania przebiegu kolejnych etapów związanych z samą rejestracją. Wybierając naszą firmę możesz cieszyć się sprowadzonym autem, oszczędzając przy tym czas i pieniądze.

Rejestracja pojazdu z zagranicy oraz inne usługi dla Twojej wygody

Rejestracja pojazdu GdyniaMnogość formularzy do wypełnienia przy okazji zakupu zagranicznego samochodu, bariera językowa oraz inne czynniki zniechęcające do takich transakcji można z powodzeniem ominąć, korzystając z usług firmy Brad. W naszych działaniach bazujemy na doświadczeniu oraz znajomości branży i przepisów prawnych, a takie połączenie jest gwarancją bezpiecznych i udanych transakcji.

Kompleksowość działań jest niezwykle istotna, dlatego w ramach współpracy proponujemy:

  • rejestrację samochodu z zagranicy – obejmuje ona szereg działań przed właściwym zarejestrowaniem pojazdu, a we wszystkich tych działaniach uczestniczą nasi kompetentni pracownicy, którzy gwarantują,
  • terminowe i prawidłowe tłumaczenie dokumentów,
  • badanie techniczne w stacji kontroli pojazdów,
  • opłacenie akcyzy i dopełnienie formalności w urzędzie celno-skarbowym, uzyskanie niezbędnych zaświadczeń z właściwego Urzędu Skarbowego i Wydziału Komunikacji,
  • rejestrację pojazdów nowych i używanych – bez względu na to, czy zagraniczne auto pochodzi z salonu samochodowego, czy zostało kupione od poprzedniego użytkownika, zapewniamy fachową obsługę we wszystkich wymienionych powyżej kwestiach, zarówno w kraju, jak i za granicą,
  • ubezpieczenia OC pojazdów – warunkiem są ważne badania techniczne, umowa sprzedaży, a także dowód rejestracyjny; dobieramy OC najkorzystniejsze dla Twojego auta,
  • ubezpieczania AC pojazdów – również w kwestii Autocasco zapewniamy dobór najkorzystniejszej dla Ciebie opcji od sprawdzonego ubezpieczyciela.

Rynek aut zagranicznych nowych oraz używanych jest docenianą przez użytkowników alternatywą dla rodzimej branży motoryzacyjnej, dlatego w ramach współpracy z Klientami usprawniamy zakup pojazdu, przejmując na siebie wszelkie czasochłonne i zawiłe formalnie kwestie.

Warto nam powierzyć rejestrację pojazdów nowych i używanych

Od znalezienia odpowiedniego auta za granicą do jego rejestracji w kraju prowadzi szereg niezbędnych czynności, które poprowadzone w profesjonalny sposób przebiegają szybko i sprawnie, a tym samym do minimum skraca się czas oczekiwania na polskie tablice rejestracyjne.

W Brad proponujemy działania wszechstronne, łącznie z doradztwem w kwestii zakupu auta, poprzez rejestrację pojazdów nowych i używanych po sfinalizowanie usługi zależnie od wcześniej ustalonych wytycznych.

Zleć rejestrację samochodu z zagranicy, wybierz rozsądnie

Temat rejestracji samochodu z zagranicy obejmuje kwestie formalno-prawne oraz techniczne, których prawidłowa obsługa zapewnia zgodność dokumentów z normami oraz możliwość korzystania ze sprowadzonego auta w celach prywatnych lub/i służbowych. Wybierając nasze usługi masz pewność, że współpracujesz z profesjonalistami. Zapraszamy do kontaktu, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Oceń stronę
keyboard_arrow_up