Odszkodowanie z ubezpieczenia

Pomagamy w uzyskaniu odszkodowania z ubezpieczenia w Gdańsku

Ubezpieczenia to rzecz skomplikowana. Nierzadko zdarza się, że wykupując je, szczególnie w Internecie, nie do końca wiemy co obejmuje. Nie inaczej jest w przypadku uzyskiwania odszkodowania z ubezpieczenia, którą to usługę oferujemy w Gdańsku, z wielu względów, a czasem dlatego, że towarzyszy nam dodatkowy stres. Jedną bowiem z sytuacji, po których zyskujemy gratyfikację finansową jest pospolita stłuczka.

Obszary rekompensat z tytułu odszkodowania z ubezpieczeniapomoc w uzyskaniu odszkodowania z ubezpieczenia Gdańsk

Bez względu na towarzystwo ubezpieczeniowe, odszkodowanie z tytułu ubezpieczenia uzyskać można w następujących obszarach i przypadkach:

  • z tytułu posiadania wykupionego ubezpieczenia od nieszczęśliwych wypadków (NNW) – obejmuje ono zarówno kierowcę jak i pasażerów, a ich rozpiętość jest bardzo duża, dlatego warto konsultować się ze specjalistą; dotyczy to natomiast głownie szkód zdrowotnych, a wśród refundowanych zabiegów są nawet operacje plastyczne, aczkolwiek nie upiększające, a przywracające dawny wygląd,
  • w przypadku stłuczki, co stanowi najczęstszy powód ubiegania się o odszkodowanie, a być może nie wszystkim wiadomo, że można również występować w takim przypadku do ubezpieczyciela sprawcy kolizji,
  • a także w wielu innych przypadkach, które wykupione ubezpieczenie obejmuje, w tym: drobne zniszczenia samochodu, lakieru, przypadki losowe np. związane z pogodą, spalenie samochodu, jego kradzież i inne.

Obszary rekompensaty obejmują oczywiście wyłącznie wykupione wcześniej zabezpieczenia. Aczkolwiek zwrot z ich tytułu bywa skrajnie różny w wielu towarzystwach ubezpieczeniowych i w tym zakresie wkraczamy my.

Pomagamy zdobyć najwyższe odszkodowanie z ubezpieczenia w Gdańsku

Odszkodowanie z ubezpieczenia obejmuje wiele czynności i obszarów, w których wypłacana jest rekompensata finansowa. Oczywiście odszkodowania wypłacane są głównie z polis OC i AC, a także innych wykupionych dodatkowo usług, aczkolwiek należy zaznaczyć, że wypłaty te nie są jednorodne i dzięki indywidualnym staraniom, gdy pozwalają na to warunki, uzyskać można znacząco wyższą kwotę niż standardowa.

W tym procesie uzyskiwania rekompensaty chronimy klientów, przygotowujemy odpowiednie wnioski, radzimy do którego z ubezpieczycieli wystąpić. Wszystkie te czynności mogą zaważyć na wysokości otrzymanego zadośćuczynienia. Przykładowo, wniosek zgłaszający szkodę można dostarczyć wybranemu ubezpieczycielowi na kilka różnych sposobów: osobiście, przez Internet, telefonicznie, pocztą tradycyjną, a każdy z tych wyborów może wpłynąć na ostateczny wynik roszczeń. W tym zakresie właśnie, starając się tak prowadzić proces likwidacyjny, by klient uzyskał maksymalny zwrot, działamy każdego dnia. Nic nam nie umknie, dlatego w sprawach odszkodowania z ubezpieczenia w Gdańsku warto pozwolić nam przejąć inicjatywę.

Oceń stronę
keyboard_arrow_up