Rejestracja pojazdów Żukowo

Rejestracja pojazdów Żukowo – samochody sprowadzone i krajowe

Świadczymy usługi kompleksowe w zakresie rejestrowania pojazdów krajowych oraz sprowadzanych z zagranicy.

Dlaczego warto skorzystać z naszej pomocy

Podczas rejestracji pojazdu trzeba dopełnić wielu formalności. Dotyczą one działań podejmowanych zarówno w Urzędzie Celnym, jak i Urzędzie Miasta. Wszystkie te czynności może wykonać za Państwa nasza firma. Działamy szybko i profesjonalnie, pozwalając Klientom oszczędzić wiele czasu, a nierzadko przyspieszyć przebieg formalności.
Podczas realizowania tego typu procedury można na nas liczyć również w kwestii tłumaczenia dokumentów pojazdu, co jest wymagane przez poszczególne urzędy. Nasze działania obejmują wszelkiego typu środki transportu: samochody, quady, motocykle, przyczepy kempingowe oraz pojazdy specjalne.

Przebieg rejestracji krok po kroku

Wizyta w naszym biurze powinna być poprzedzona zebraniem wszystkich dokumentów auta. Po ich odebraniu przez naszego pracownika wydawane jest odpowiednie potwierdzenie i jednocześnie umowa prawna na reprezentowanie Klienta w zakresie tych czynności. Wszystkie procedury przeprowadzamy zgodnie z obowiązującym prawem. Zaangażowanie Klienta kończy się podpisaniem pełnomocnictwa, dzięki któremu zostajemy upoważnieni do oficjalnego reprezentowania sprawy we właściwym urzędzie. Staramy się jak najszybciej załatwić wszelkie formalności.

W celu zasięgnięcia dodatkowych informacji zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 507 800 827. Nasze biuro znajduje się w Żukowie przy ulicy Prusa 2.

Oceń stronę
keyboard_arrow_up