Wydział komunikacji Żukowo

Wydział komunikacji w Żukowie

W imieniu naszych Klientów wykonujemy wszystkie procedury związane z rejestrowaniem pojazdów: kupionych w salonie (nowych) oraz używanych, zarówno tych kupionych w Polsce, jak i sprowadzonych z zagranicy. Rejestracji dokonujemy w w Wydziale Komunikacji filii Starostwa Powiatu Kartuskiego w Żukowie.

Procedura rozpoczyna się od wypełnienia wniosku dotyczącego rejestracji pojazdu, a także weryfikacji danych w nim umieszczonych z dokumentami oryginalnymi. Ponadto w procesie realizowania procedury wydane są tablice rejestracyjne, naklejki na szybę oraz czasowe pozwolenie na użytkowanie pojazdu (tzw. tymczasowy dowód rejestracyjny). Dane samochodu wprowadzane są do systemu „Pojazd” i przekazywane w ten sposób do PWPW S.A. w Warszawie, gdzie zgodnie z wnioskiem zostanie stworzony dowód rejestracyjny.
Warunkiem rejestracji samochodu w Żukowie jest zameldowanie na terenie powiatu kartuskiego.

Gdy właściciel jest zameldowany w innej gminie lub nie ma czasowego lub stałego zameldowania, wystarczy przedłożyć odpowiednie oświadczenie dotyczące miejsca zamieszkania.
Nie trać czas na załatwianie formalności. Zrobimy to za Ciebie.

Staramy się wykonywać wszystkie czynności rejestracyjne za Klienta. Nasze biuro poprowadzi tę procedurę i załatwi wszystkie formalności – to sposób na uniknięcie czekania w kolejkach.

Nasz numer tel. 507 800 827 czynny jest całą dobę – zapraszamy po więcej informacji.
Miejscem fizycznym rejestrowania pojazdów jest placówka w Żukowie, ul. Prusa 49.

Oceń stronę
keyboard_arrow_up