Wydział komunikacji Kościerzyna

Starostwo powiatowe – Wydział komunikacji Kościerzyna

Wydział Komunikacji Kościerzynie. W tym miejscu dokonujemy wszystkich czynności związanych z rejestracją pojazdów sprowadzonych z zagranicy , nowych kupionych w salonie, a także używanych zakupionych w Polsce.

Opis procedury: Wypełnienie wniosku o rejestrację pojazdu, sprawdzenie danych w nim zawartych z dokumentami źródłowymi . Wydanie zalegalizowanych tablic rejestracyjnych, nalepki na szybę oraz pozwolenia czasowego. Wprowadzenie danych z wniosku do systemu POJAZD i przesłanie za pomocą łączy satelitarnych do PWPW S.A. w Warszawie celem wyprodukowania dowodu rejestracyjnego.

Aby dokonać rejestracji pojazdu w Kościerzynie musimy posiadać adres zameldowania na terenie Miasta oraz Gmin podlegających pod Starostwo powiatowe Kościerzyna.

POLECAMY !!!

Przypominamy, iż dla osób ceniących sobie czas i wygodę wszystkie czynności związane z rejestracją pojazdów można zlecić poprzez nasze niezależne biuro dzięki temu unikną Państwo niepotrzebnych dni wolnych z pracy oraz czasu spędzonego w urzędowych kolejkach. Więcej informacji pod nr tel: 507 800 827 czynny całą dobę.

Rejestracja pojazdów na terenie Kościerzyny odbywa się w punkcie:

1. Wydział komunikacji Starostwa powiatowego Kościerzyna ul. 3 Maja 9 C 83-400 Kościerzyna.

Tel/fax: 58 686-72-80
e-mail: pojazd@powiatkoscierski.pl
e-mail: komunikacja@powiatkoscierski.pl

Opłaty za czynności rejestracyjne dokonujemy na rachunek bankowy :

Urząd Miasta w Kościerzynie

opłaty skarbowe, administracyjne nr konta: 40 1160 2202 0000 0002 2364 6194

Godziny przyjęć:

poniedziałek, wtorek, środa, piątek : 8:00 – 14:00
czwartek: 8:00 – 15:30

Oceń stronę
keyboard_arrow_up