Wydział komunikacji Starogard Gdański

Starostwo powiatowe – Wydział komunikacji Starogard Gdański

Wydział Komunikacji Starogard Gdański. W tym miejscu dokonujemy wszystkich czynności związanych z rejestracją pojazdów sprowadzonych z zagranicy , nowych kupionych w salonie, a także używanych zakupionych w Polsce.

Opis procedury: Wypełnienie wniosku o rejestrację pojazdu, sprawdzenie danych w nim zawartych z dokumentami źródłowymi . Wydanie zalegalizowanych tablic rejestracyjnych, nalepki na szybę oraz pozwolenia czasowego. Wprowadzenie danych z wniosku do systemu POJAZD i przesłanie za pomocą łączy satelitarnych do PWPW S.A. w Warszawie celem wyprodukowania dowodu rejestracyjnego.

Aby dokonać rejestracji pojazdu w Starogardzie Gdańskim musimy posiadać adres zameldowania na terenie Miasta lub Gmin podlegających pod Starostwo powiatowe Starogard Gdański.

POLECAMY !!!

Przypominamy, iż dla osób ceniących sobie czas i wygodę wszystkie czynności związane z rejestracją pojazdów można zlecić poprzez nasze niezależne biuro dzięki temu unikną Państwo niepotrzebnych dni wolnych z pracy oraz czasu spędzonego w urzędowych kolejkach.

Więcej informacji pod nr tel: 507 800 827 czynny całą dobę.

Rejestracja pojazdów na terenie Starogardu Gdańskiego odbywa się w punkcie:

1. Wydział Komunikacji Starostwa Powiatowego Starogard Gdański, 83-200 Starogard Gdański ul. Kościuszki 17

Tel: 058-767-35-30 fax: 058-767-35-31

e-mail: komunikacja@powiatstarogard.pl

godziny przyjęć :

poniedziałek, środa,czwartek, piątek : 9:00 – 15:00
wtorek : 9:00 – 17:00 

Oceń stronę
keyboard_arrow_up