Ubezpieczenia samochodowe

Pełna oferta ubezpieczeń samochodowych w Gdańsku

Jako firma długo istniejąca na rynku, zajmująca się kompleksową obsługą rejestrowania pojazdów sprowadzanych zza granicy i wszystkich związanych z tym czynności, łącznie z tłumaczeniem dokumentów, pragniemy zaznaczyć, że zajmujemy się również ubezpieczeniami samochodowymi, co w Gdańsku wraz z pozostałymi usługami czyni nas liderem.

Świadczymy usługi doradcze, związane z wyborem szerokiej gamy ubezpieczeń. Wyjaśniamy, na czym każde polega i jakie korzyści może odnieść klient z ich zakupu. Zajmujemy się ubezpieczeniem pojazdu od początku do końca – klient jedynie, z naszą pomocą, musi podjąć decyzję dotyczącą wybranych elementów ubezpieczenia, a wybierać jest w czym.

Ubezpieczenia samochodowe w Gdańsku z firmą BRAD

Najlepiej znane wszystkim kierowcom jest ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz autocasco, lecz to nie wszystko. Ubezpieczenia samochodowe oferowane w naszej firmie obejmują znacznie więcej, a łącznie:

  • ubezpieczenia AC i OC,
  • assistance – zapewniające pomoc we wszelkiego typu wypadkach losowych: kolizjach, awariach auta, kradzieżach samochodu,
  • ubezpieczenie NNW – czyli ubezpieczenie kierowcy i pasażerów od nieszczęśliwych wypadków,
  • ubezpieczenie szyb – warto je wykupić wraz Autocasco; wymiana rozbitych szyb nie będzie skutkować utratą zniżek,
  • ubezpieczenie OP (ochrona prawna) – polegające na ochronie w sytuacji, na przykład kolizji, której konsekwencje znalazły zakończenie w sądzie.

Ubezpieczenie pojazdów - kierowca auta osobowego

Od czego zależy wysokość składki polisy komunikacyjnej?

Oferta ubezpieczeń samochodowych jest obszerna i samodzielne znalezienie najbardziej korzystnej opcji z pewnością nie jest łatwe. Wysokość składki w polisie komunikacyjnej różni się w odniesieniu do pojemności skokowej silnika, w zależności od wybranego ubezpieczyciela. Zależy ona bowiem od bardzo wielu innych czynników, a do głównych należą dane na temat samochodu oraz historia szkód kierowcy.

Wbrew powszechnym przekonaniom stawka ubezpieczenia nie zależy wyłącznie od posiadanych zniżek. Oblicza się ją biorąc pod uwagę:

  • właściciela i jego wiek, a skojarzony jest on ze statystykami wypadków drogowych,
  • miejsce zamieszkania – liczba ludności pozytywnie koreluje z ilością wypadków,
  • ewentualne szkody związane z jazdą samochodem (szczególnie z ostatniego roku),
  • pojemność skokową silnika.

Ubezpieczenia samochodowe w naszej firmie w Gdańsku stanowią podsumowanie tych czynników oraz pełnej oferty ubezpieczycieli dostępnych na polskim rynku. Gwarantujemy, że znajdziemy Ci najtańsze i najlepsze ubezpieczenie samochodu.

Oceń stronę
keyboard_arrow_up